عکس انواع رنگ و مش

فیلم انواع رنگ مش

انواع رنگ و مش یا رنگ مو

در سالن زیبایی نیلسا، موهای شما با رنگ‌ هایی با درصد پایین آمونیاک رنگ میشود. تمامی دقت متخصصین ما بر این است که تا سلامت مو های شما حفظ شود و اگر ریسک بالایی برای شما داشته باشد اقدام به رنگ کردن نخواهند کرد.

متخصصین ما توانمند به انجام انواع خدمات رنگ و مش از جمله هایلایت، آمبره و بالیاژ هستند..
استفاده از رنگ ها ، اكسیدان و پودر های دكلره نا مرغوب دارای آمونیاك بالا و همچنین انجام رنگ و مش و سایر خدمات پیرایشی توسط افراد غیر متخصص باعث ریزش ، پوسیدگی و آسیب های جدی به ساقه و ریشه مو میشود كه در بسیاری از موارد قابل بازگشت و ترمیم نیست.

بالیاژ چیست؟

بالیاژ یک نام فرانسوی است و به تکنیکی برای هایلایت کردن مو اطلاق می شود. در این روش به مو جلوه ای طبیعی بخشیده می‌شود به گونه ای که تفکیک قسمت های رنگ موی طبیعی فرد از قسمت هایلایت شده قابل شناسایی نیست.

متخصصان رنگ و مش کار برای انجام این روش از سلفون یا فویل برای جدا کردن قسمت های مختلف مو استفاده می کنند. تا از برون رفت رنگ مو به سایر موها جلوگیری نمایند.

بالیاژ روش های متفاوتی دارد و هر کسی می تواند آن را با توجه به راحتی خود بومی سازی کند.

بالیاژ یک روش سخت در اجرای رنگ و مش است اما با این روش رنگ مو همیشه تازگی خود را حفظ خواهد کرد.

سعی کنید موهایتان را برای بالیاژ به دست افرادی بسپارید که در این کار تبحر دارند، زیرا لازم است وقت زیادی صرف مو هایتان شود و اگر متخصص رنگ و مش کار نتواند از عهده رنگ کردن به خوبی برآید باعث آسیب رساندن به موهای شما می شود.

آرایشگران حرفه ای همیشه اذعان دارند که بالیاژ در ظاهر بسیار راحت است اما ایجاد یک جلوه طبیعی در مو کار بسیار سختی است که از عهده هر کسی بر نمی آید.

آمبره چیست؟

آمبره کردن مو نوعی مدل هایلایت کردن در رنگ مو است که با استفاده از آن انتهای موها روشن تر از قسمت های ریشه ای مو است.

با اجرای این روش هر چه به سمت انتهای مو برویم، موها با ایجاد سایه روشن به روشن تر می‌شوند و در انتها فقط رنگ روشن می ماند. متخصصان رنگ و مش کار برای آمبره کردن لازم است از تکنیک بالیاژ استفاده نمایند.

در این مورد بیشتر بخوانید: آمبره مو یا سامبره مو چیست؟

سامبره چیست؟

بسیاری سامبره را خواهر آمبره می دانند، در این نوع رنگ مو ترکیب رنگ ها به سمت تیره تر شدن پیش می روند تا جلوه طبیعی تری را روی مو به نمایش بگذارند. در این روش هایلایت به رنگ طبیعی مو نزدیکتر است و در در انتهای مو سایه روشن هایی از رنگ روشن را در میان موی تیره خواهیم داشت.

تفاوت هایلایت و رنگ و مش چیست؟

تفاوت رنگ و کنتراست قسمت های دکلره شده با زمینه در هایلایت تا 3 درجه اختلاف رنگ است، اما در مش این تفاوت از 3 درجه بیشتر است.

مش، یا مش کردن، روشی در رنگ کردن مو است که معمولاً توسط بانوان استفاده می‌شود. در این سبک دسته‌هایی از موی سر را جدا می‌کنند و با از بین بردن رنگ آن‌ها (دکلره کردن) و گذاشتن یک رنگ روشن (مانند بلوند یا پلاتینی) فرم زیبایی را به رنگ موی فرد می‌دهند.

به عمل رنگ کردن دسته‌های موی دکلره شده در مش اصطلاحاً رنساژ (و گاهی رنگساژ) گفته می‌شود.

دانستنی های آرایشی، بهداشتی

در بخش مجله آنلاین آرایشی زیبایی سالن زیبایی نیلسا، میتوانید مطالبی مفید در مورد تمامی خدمات زیبایی و آرایشی پیدا کنید