کاشت ناخن 1
کاشت ناخن 1

کاشت ناخن (مانیکور و پدیکور) و ترمیم

زیبایی دستان شما تاثیر به سزایی در اعتماد نفس شما دارد.
در سالن زیبایی نیلسا با به کارگیری جدیدترین روش های مانیکور به شما کمک می کنیم تا ناخن هایی هر چه زیباتر داشته باشید.(گالری کاشت ناخن را مشاهده کنید) مضاف بر زیبایی ناخن ها، متخصصین ما برای حفظ سلامت و بهداشت ناخن های شما، نهایت دقت را به خرج می دهند.

علل استفاده کاشت ناخن

افراد به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفاً برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌های‌شان و برای پوشاندن ناخن‌هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه می‌کنند. پالت طراحی ناخن استفاده از این ناخنها برای افرادی ناخن‌های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. چون مانع آن‌ها می‌شود. در اندازه‌های گوناگون و رنگ‌های طبیعی متنوع.

برای عمل کاشت ناخن یا همان مانیکور موارد زیادی را باید رعایت کرد ابزار و مواد را باید شناخت و زیر نظر متخصص این کار را انجام داد.

مواد ضد قارچی

قبل از این فرآیند، باید یک سری زیر ساخت ها ایجاد شوند، تا کاشت ناخن به بهترین نحو ممکن انجام شود. چرا که تا مدت ها باعث می شود که ناخن شما در زیر یک سری مواد شیمیایی دفن شود. بنابراین باید قبل از اقدام به مانیکور، مراحل چربی زدایی و پاکسازی مواد قارچی انجام می گیرد.

مواد ضد قارچی که در این فرآیند از آن ها استفاده می شود، به چسبندگی ناخن مصنوعی، خشک کردن و حذف هر نوع چربی از سطح ناخن کمک می کند.

این مواد همچنین برای آماده سازی ناخن جهت کاشت و تثبیت رنگ روی ناخن به مدت طولانی، نیز مفید هستند. ما در نیلسا از مواد ضد قارچی غیر اسیدی استفاده می کنیم تا به صدف ناخن شما صدمه ای وارد نشود.

دانستنی های آرایشی، بهداشتی

در بخش مجله آنلاین آرایشی زیبایی سالن زیبایی نیلسا، میتوانید مطالبی مفید در مورد تمامی خدمات زیبایی و آرایشی پیدا کنید