ویتامینه مو

اگر از مشکلات مربوط به موهای سرتان کلافه شدید و نمی دانید از چه دارویی برای ترمیم موهایتان استفاده کنید بهتر است سراغ طبیعی ترین مواد مخصوص ویتامینه مو ها بروید و از خاصیت معجزه گر آنها بهره مند شوید.

بعضی ها فکر می کنند روغن های مخصوص مو بیشتر برای موهای زبر و ضخیم مناسبند اما این طور نیست. حتی اگر موهای نازکی دارید که خیلی زود چرب می شود باز هم می توانید از روغن های

مناسب برای موهای خود استفاده کنید تا موهایتان را صاف تر و براق تر کنید.

روغن ماکادمیا

یکی از این روغن ها که هم برای موهای خشک و آسیب دیده و هم برای موهای نازک مناسب است؛ روغن ماکادمیا مخصوص ویتامینه مو است.

ماکادمیا برای موهای خشک و آسیب دیده، بسیار مناسب است، همچنین ویتامین های مغذی لازم را برای مو تامین می کند.

ماکادمیا از دانه های خشکبار است که در جنوب استرالیا و امریکای جنوبی کشت می شود که در محصولات آرایشی و بهداشتی به کار می رود.

شکل میوه این درخت مانند فندق است و روغن های بسیار مفیدی از ان می گیرند این روغن شامل اسیدهای پالمیتولیک، اسید اولوایک و اسید لفیولیک از خانواده امگا 6 می باشد.

همچنین سرشار از اسید های چرب، ویتامین ایی، امگا 6 و امگا3 می باشد که به موها طراوت و شادابی داده و از خشکی و شکنندگی مو جلوگیری می کند و به مو ها درخشندگی و حالت ابریشمی می بخشد.

خواص روغن ماکادمیا

این روغن ها شباهت زیادی به ترشحات غدد چربی پوست سر دارد. و به این خاطر برای معالجه خشکی و کم آبی و دهیدراته بودن مو، مو خوره، و ترمیم موهای آسیب دیده که از تبعات رنگ کردن و استفاده از مواد شیمیایی می باشد، به کار می رود.

علاوه بر این دارای خاصیت کراتین سازی می باشد که سبب تجدید سلولهای مو شده و ریشه را به صورت عمقی تغذیه و به موها کمک می کند رشد خوبی داشته باشد.

این روغن به دلیل آنکه یک لایه محافظتی روی مو ایجاد می کند دوام و ثبات رنگ مو را بالا برده و باعث تثبیت رنگ می شود. چند قطره از این روغن برای گره و وز موها بسیار کارآمد است و همچنین به رشد مجدد مو کمک بسیاری می کند.

استفاده از این عصاره طبیعی رطوبت را در ساقه مو حفظ می کند و پروتین طبیعی را به مو وارد می کند.

خدمات ویتامینه مو با ماکادمیا

ما در سالن زیبایی نیلسا با ارائه خدمات ویتامینه تراپی ماکادمیا به رشد، احیا و بازسازی و آبرسانی موهای آسیب دیده و خشک شما کمک می کنیم. همچنین با ارائه روغن ماکادمیا اصل اطمینان از به دست آمدن نتیجه مطلوب را تضمین می کنیم.

با یک جلسه ویتامینه تراپی ماکادمیا در سالن زیبایی نیلسا موهایی درخشان، زیبا و سالم را به خود هدیه کنید.