گالری تصاویر کاشت ناخن

کاشت و ترمیم ناخن

زیبایی دستان شما تاثیر به سزایی در اعتماد نفس شما دارد.
در سالن زیبایی نیلسا با به کار گیری جدیدترین روش ها به شما کمک می کنیم تا ناخن هایی هر چه زیباتر داشته باشید. مضاف بر زیبایی ناخن ها، متخصصین ما  برای حفظ سلامت و بهداشت ناخن های شما، نهایت دقت را به خرج می دهند.

علل استفاده از کاشت

افراد به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفاً برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌های‌شان و برای پوشاندن ناخن‌هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه می‌کنند. پالت طراحی کاشت ناخن استفاده از این ناخنها برای افرادی ناخن‌های ضعیف و شکننده دارند وهمچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. چون مانع آن‌ها می‌شود. در اندازه‌های گوناگون و رنگ‌های طبیعی متنوع.

برای عمل کاشت ناخن موارد زیادی را باید رعایت کرد ابزار کاشت ناخن و مواد کاشت ناخن را باید شناخت و زیر نظر متخصص این کار را انجام داد.

مواد ضد قارچی

قبل از فرایند کاشت ناخن، باید یک سری زیر ساخت ها ایجاد شوند، تا کاشت ناخن به بهترین نحو ممکن انجام شود. چرا که کاشت ناخن تا مدت ها باعث می شود که ناخن شما در زیر یک سری مواد شیمیایی دفن شود. بنابراین باید قبل از اقدام به کاشت ناخن، مراحل چربی زدایی و پاکسازی مواد قارچی انجام می گیرد.

مواد ضد قارچی که در کاشت ناخن از آن ها استفاده می شود، به چسبندگی ناخن مصنوعی، خشک کردن و حذف هر نوع چربی از سطح ناخن کمک می کند. این مواد همچنین برای آماده سازی ناخن جهت کاشت و تثبیت رنگ روی ناخن به مدت طولانی، نیز مفید هستند. ما در نیلسا از مواد ضد قارچی غیر اسیدی استفاده می کنیم تا به صدف ناخن شما صدمه ای وارد نشود.

تماس با ما
گالری ویدئو میکاپ
گالری تصاویر میکاپ

دانستنی های آرایشی، بهداشتی

در بخش مجله آنلاین آرایشی زیبایی سالن زیبایی نیلسا، میتوانید مطالبی مفید در مورد تمامی خدمات زیبایی و آرایشی پیدا کنید

میزان رضایت شما از نمونه کارهای خدمات ناخن چقدر است؟

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]