مدل میکروبلیدینگ ابرو

در این گالری تصاویر سعی شده است بخشی از نمونه کارهای سالن زیبایی نیلسا که توسط متخصص مجرب دارای مدارک بین المللی می باشند، را جمع اوری کنیم و برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز چیست؟

بلید ابرو به روش فیبروز که چند سالی است طرفداران زیادی پیدا کرده است، هدف اصلی آن هاشور ابرو به طبیعی ترین روش ممکن است. فیبروز برای ایجاد خطوط در ابرو از زاویه های خاصی استفاده میکند.هر جایی که باید پر رنگ تر یا کم رنگ تر باشد را رعایت می کند.به همین دلیل تکنیک بسیار طبیعی به نظر می رسد.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز چقدر ماندگاری دارد؟

ماندگاری این روش تا حد زیادی به جنس پوست و سبک زندگی دارد. برخی پوست ها رنگ پذیری سختی دارند.و کاشت باید عمیق ترانجام شود.مثلا در کشور آمریکا کاشت عمیق تر انجام میشود تا کشور اتریش.جنس پوست و سبک زندگی عامل مهمی برای ماندگاری رنگ است.اما با فرض اینکه پوست یک رنگ پذیری تقریبی بین همه دارد میکروبلیدینگ ابرو بین ۲ تا ۳ سال ماندگاری دارد. در صورت ماندگاری بیشتر باید آن را ترمیم کرد.

فرایند انجام میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن micropigmentation هم یک روش تتوی دائمی یا نیمه دائمی برای ابروست. این روش با یک دستگاه دیجیتال استفاده می شود. در روش میکروپیگمنتیشن رنگ در لایه عمیق تر پوست با نام درم کاشته می شود. انجام میکروپیگمنتیشن بیشتر از میکروبلیدینگ طول می کشد.

دانستی های آرایشی بهداشتی

در بخش مجله آنلاین آرایشی زیبایی سالن زیبایی نیلسا، میتوانید مطالبی مفید در مورد تمامی خدمات زیبایی و آرایشی پیدا کنید