آرایشی، زیبایی

لیست خدمات سالن زیبایی نیلسا

برای آشنایی بیشتر شما عزیزان، شرح کامل لیست خدمات سالن زیبایی نیلسا بلوار فردوس غرب در زیر آمده است.

میکاپ و گریم

گریم و میکاپ عروس

در سالن زیبایی نیلسا با بهره گرفتن از چندین سال تجربه و مواد عالی اروپایی، و همچنین با استفاده از متدهای روز دنیا در زمینه میکاپ عروس،
شبی به یاد ماندنی و رویایی برای شما می سازیم. با هنر گریم صورتی متعادل تر و زیباتر را تجربه خواهید کرد. و هدف ما لبخند رضایت شما است.

رنگ مو

رنگ و مش

در سالن ما، موهای شما با رنگ‌ هایی با درصد پایین آمونیاک رنگ میشود. تمامی دقت متخصصین ما بر این است که تا سلامت مو های شما حفظ شود و اگر ریسک بالایی برای شما داشته باشد اقدام به رنگ کردن نخواهند کرد. متخصصین ما توانمند به انجام انواع خدمات رنگ و مش از جمله هایلایت، آمبره و بالیاژ هستند

شینیون مو

شینیون مو

انتخاب بهترین مدل مو برای شما که هماهنگی مناسبی با فرم صورت و لباس شما داشته باشد، تخصص طراح موی سالن زیبایی نیلسا می باشد.  شینیون هنری است که به تخصص و تجربه نیاز دارد و یکی از هنری‌ترین مدل‌های آرایشگری است. جلوه‌های زیبا و گیرای این مدل، وابسته به ابتکار، ذوق و سلیقهٔ آرایشگر حرفه‌ای است.

کراتینه مو

کراتینه موهای آسیب دیده

اگر مو های شما بر اثر بی احتیاطی آسیب دیده است، یا به دنبال موهایی کاملا صاف هستید، از موهای مجعد خسته شدید، و از براشینگ هر روزه موهای خود خسته شده اید،  ما با بهترین روش ها و با کیفیت ترین مواد کراتینه از معتبرترین برند های بزرگ دنیا، موهای سالم را به شما هدیه خواهیم داد.

انواع خدمات ناخن

انواع خدمات ناخن

زیبایی دستان شما تاثیر به سزایی در اعتماد نفس شما دارد. در نیلسا بیوتی با به کار گیری جدیدترین روش ها به شما کمک می کنیم تا ناخن هایی هر چه زیباتر داشته باشید. مضاف بر زیبایی ناخن ها، متخصصین ما  برای حفظ سلامت و بهداشت ناخن های شما، نهایت دقت را به خرج می دهند.

کوتاهی

اصلاح و کوتاهی مو

نگرانی همیشگی بانوان عزیز برای کوتاه کردن به اندازه دلخواهشان در نیلسا دیگر معنی ندارد، ما هر اندازه ای شما بخواهید موهایتان را کوتاه می کنیم و فرم مورد نظر شما را برایتان آماده خواهیم کرد.

اکستنشن مو

اکستنشن مو

کوتاه بودن موهای بانوان دیگر محدودیت و دغدغه محسوب نمی شود. اگر به دنبال تنوع هستید با وجود اکستنشن کاران با تجربه نیلسا با استفاده از موهای کاملا طبیعی می توانید موهایی بلند و زیبا داشته باشید.

اصلاح ابرو

اصلاح ابرو

قاب چشمان شما در دستان هنرمندان نیلسا همیشه در بهترین حالت ممکن باقی خواهد ماند. در سالن زیبایی نیلسا انواع خدمات اصلاح ابرو، قرینه سازی، هاشور ابرو انجام می شود

[wp-review]

دانستنی های آرایشی، بهداشتی

در بخش مجله آنلاین آرایشی زیبایی سالن زیبایی نیلسا، میتوانید مطالبی مفید در مورد تمامی خدمات زیبایی و آرایشی پیدا کنید